Více o Lyžáku

Občanské sdružení Lyžák Junior vzniklo v roce 1999 jako pokračovatel lyžařského oddílu SK Královopolská. Zabýváme se celoroční prací s dětmi a mládeží, ale našich akcí se mohou zůčastnit i rodiče členů, přátelé a příznivci. Naším cílem je smysluplné a sportovní trávení volného času našich členů i dalších účastníků.

Naším hlavním programem jsou zimní lyžařské akce, kterým předchází kondiční příprava v tělocvičně. Pravidelně pořádáme předvánoční zájezd na rozlyžování, jednodenní i vícedenní zájezdy i pobyty na pololetky a jarní prázdniny jak do ČR, tak i do zahraničí.

Mimo lyžařskou sezónu pořádáme další tradiční akce - především letní táborové soustředění v Borech u Křižanova, ale i společné návštěvy lanových parků, výlety do hor, cyklistické vyjížďky, pořádáme volejbalový turnaj, organizujeme podzimní závody v suchém slalomu. Několikrát jsme pořádali i předvánoční rockový a country bál.

Naše akce zajišťuje dlouhodobě stabilizovaný základní kádr cvičitelů. Lyžák má 15 stálých cvičitelů - většina z nich jsou držiteli průkazu instruktora nebo cvičitele Svazu Lyžařů ČR, a kolem 40-50 členů. Vítáme všechny nové zájemce o naše akce!

Členka našeho Lyžáku Petra Mlejnková byla juniorskou mistryní světa v lyžování na trávě.

Náš základní program se snažíme každoročně obohacovat o různé akce a zájezdy

 

Výuka:

Naše výuka probíhá v  souladu s metodikou Svazu lyžařů České republiky, všichni instruktoři, kteří se na výuce podílí, jsou držiteli platného průkazu instruktora / cvičitele SLČR a absolvují pravidelné každoroční doškolení.

Při výuce dbáme na kvalitu a bezpečnost výuky - u družstev jsou vždy (s vyjímkou družstva lyžáků) dva instruktoři.

Na akce jezdíme kvalitními autobusy.

Nesnažíme se pořídit to nejlevnější, dbáme na spokojenost účastníků.

 

Těšíme se na shledanou na našich akcích!

 

 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.