Kategorie: Články

Suchý slalom 6.11.2011 - výsledková listina

Tak se nato podívejte, jak to na konec dopadlo ...

SUCHÝ SLALOM NA KRAVÍ HOŘE 2011

Výsledková listina ke stažení [PDF]


Výsledková listina - mladší účastníci

kategorie MYŠÁČCI
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
19 Zajíček Petr 2007 00:39,4 00:34,6 00:34,6 1.
28 Voříšek Mates 2006 00:44,2 00:42,2 00:42,2 2.
1 Slámová Vendulka 2008 01:00,0 (0:38,50) 01:00,0 3.
21 Zajíčková Zuzka 2009 01:05,6 01:28,0 01:05,6 4.
kategorie: PŘÍPRAVKA
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
29 Voříšek Lukáš 2003 00:27,2 00:26,6 00:26,6 1.
3 Zelenková Anna 2004 00:27,5 00:30,1 00:27,5 2.
30 Brandejská Anna 2004 00:27,6 00:28,2 00:27,6 3.
15 Pšeja David 2004 00:31,3 00:28,6 00:28,6 4.
18 Juřenová Lucie 2003 00:33,8 00:29,0 00:29,0 5.
12 Mrkva Jakub 2004 00:30,2 00:29,3 00:29,3 6.
8 Sklenářová Klára 2004 00:30,3 00:30,4 00:30,3 7.
2 Votavová Thea 2003 00:32,3 00:31,5 00:31,5 8.
7 Sklenářová Veronika 2004 00:40,4 00:37,4 00:37,4 9.
kategorie: PŘEDŽACTVO
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
20 Tomeček Kristian 2001 00:23,2 00:23,2 00:23,2 1.
5 Filipec Roman 2002 00:23,6 00:23,2 00:23,2 2.
4 Knibel Radek 2001 00:23,9 00:23,6 00:23,6 3.
9 Procházková Lenka 2001 00:24,2 00:24,2 00:24,2 4.
10 Filipcová Michaela 2001 00:25,0 00:25,0 00:25,0 5.
25 Nikodémová Maruška 2001 00:27,6 00:27,6 00:27,6 6.
6 Vrzalová Karolína 2001 00:28,4 00:28,5 00:28,4 7.
kategorie: MLADŠÍ ŽACTVO
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
16 Pšeja Adam 2000 00:23,1 00:23,7 00:23,1 1.
32 Pospíšil Vlastík 2000 00:25,1 00:23,9 00:23,9 2.
13 Mrkva Filip 2000 00:25,6 00:24,6 00:24,6 3.
kategorie: STARŠÍ ŽACTVO
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
17 Pšeja Samuel 1998 00:22,1 00:22,0 00:22,0 1.
kategorie: HLAVNÍ ASISTENT ŘEDITELE TRATĚ
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
27 Viktor Valíček 1998 00:23,1 00:23,2 00:23,1 1.

Výsledková listina - OPEN

kategorie: MUŽI
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
33 Štefáček Petr 1992 00:18,9 00:18,6 00:18,6 1.
11 Filipec Roman 1975 00:20,8 - 00:20,8 2.
24 Nikodém René 1970 00:23,1 00:21,7 00:21,7 3.
kategorie: ŽENY
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
31 Zajíčková Petra - 00:26,9 00:26,5 00:26,5 1.
26 Nikodémová Dagmar 1969 00:27,1 00:26,7 00:26,7 2.
14 Mrkvová Jana - 00:31,3 00:31,9 00:31,3 3.
kategorie: EXCELENT
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
22 Nováková Lenka 1993 00:23,4 00:23,3 00:23,3 1.
23 Nedělková Lea 1993 00:37,5 00:24,1 00:24,1 2.
-1 Mlejnková Hanka - 00:26,4 - 00:26,4 3.
kategorie: SUPER EXCELENT
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
∞₃ Valenťák **** 00:22,7 - 00:22,7 1.
∞₂ Libor **** 00:23,4 - 00:23,4 2.
∞₁ Pežák **** 00:23,8 - 00:23,8 3.
kategorie: SUPER EXCELENT DĚDEČEK
startovní číslo jméno rok I. kolo II. kolo  nejlepší čas pořadí
* Honza - 00:26,3 - 00:26,3 1.
* Franta - 00:26,6 - 00:26,6 2.

Výsledková listina - Zajímavosti

nejrychlejší účastník závodu Štefáček Petr (00:18,6)
nejmladší účastník závodu Zajíčková Zuzka (2009)
ředitel akce Pežák (Petr Žák)
ředitel tratě Libor Valíček
hlavní zapisovač Hanka Mlejnková
fotograf Franta
výsledkovou listinu zpracoval    Viktor Valíček

 

Výsledková listina ke stažení [PDF]

 


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

icon , Fotky z akce odpovědět

Tak už jsou fotky ze slalomu v galerii


 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.