Kategorie: Letní akce , Články

O táboru Bory 2018

Loňský tábor proběhl v termínu 21. – 28.7.2018 a byl s názvem "Cestování časem"

Naposledy jsme měli na táboře jako vědecký tým možnost nahlédnout do minulosti.

Zúčastnili jsme se slavnosti barev v sedmdesátých letech, pak se ale něco zvrtlo a my jsme se dostali nejen do jiného časového úseku, ale i na jiné místo. A to do Španělska na počátek 15. století mezi námořníky. Ti si nás vyzkoušeli, jestli bychom se i my dostali mezi posádku, ale když jsme se ráno probudili, ocitli jsme se tentokrát v antickém Řecku na olympijských hrách.

Ani tam jsme si nevedli vůbec špatně. Další den jsme zavítali mezi Aztéky, kde jsme zachránili nevinnou dívku před obětováním. Přesun v čase zpět do tábora se opět nepovedl a ráno nás to tentokrát zaneslo do lékařské jednotky operující během korejské války, kde jsme museli přestěhovat celou mobilní jednotku MASH a přenocovat v lese.

Následující krásné ráno v lese nás probudily indiánské zpěvy. Vyzkoušeli jsme vaření na ohni a dokonce i pravou indiánskou saunu. Když nám pak šaman večer prozradil kód pro cestu zpátky do současnosti, byl už tábor téměř u konce.

Zažili jsme tady spousty zajímavých věcí, mnohé se naučili a užili si spoustu zábavy. Tedy alespoň za mne a tým vedoucích. Těšíme se, že se k nám přidáte i další rok.

Verča

Fotky

 

 

 


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.