Kategorie: Články

JUNGLEPARK - hrátky na lanech

Tak jsme opět po roce (24.6.2010) na vlastní tělo i svaly vyzkoušeli lanové centrum v Pisárkách - Jungle park. Všichni přítomní si vyzkoušeli svou mrštnost, odvahu a hlavně rovnováhu.

JunglePark - ilustrační obr

Bylo to skvělé - slovy to obyčejný člověk popsat neumí. Měli jste přijít jako ostatních 28 členů a příznivců a uviděli byste a mohli jste napsat ódu na lana. Lana se houpala, kladky jezdily a lezci nepadali, protože byly šikovní a připoutaní. Za půldruhého kila plno jásotu. Všichni se bavili - neplakala ani mrňata, co ještě nechodí do školy, přestože je lanový šéf pustil jenom na trochu složitější prolézačky. I nejmladší účastník - Evino mrňátko - absolvovalo visutou cestu přes Svratku. Šéf lan je převezl na speciálním úvazku a na druhé straně je zdravé a nepoškozené předal lehce nervózní mamce, aby se o ně starala a povzbuzovala ostatní členy rodiny a Lyžáku, jak blbnou na lanech. Někteří rodičové to sice fyzicky a psychicky nezvládli a museli být z lan snešeni, ale děti, ty se jen smály a předváděly co dokáží.

Pár fotek pomůže dokreslit celou atmosféru. Technická kvalita posledních sice odpovídá mobilu, kterým byly pořízeny, ale obsah vše vynahradí. Zvlášť jedna z fotek je skvělá. Lehké rozmazání vyjadřuje napětí a dynamiku borce, který předvádí holubičku na visuté kladině.

Příště jdeme zase ;-)


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.