Kategorie: Letní akce

JUNGLEPARK - hrátky na lanech

Jungle v Brně? Zajisté! Přiďte a uvidíte na vlastní oči. Vyzkoušíte na vlastní tělo a hlavně svaly. Vyzkoušejte svou mrštnost, odvahu a hlavně rovnováhu. Přijďte na naše předprázdninové hrátky na lanech.

JunglePark - ilustrační obr

Již takřka tradiční předprázdninové hrátky na lanech včetně přejezdu Svratky se letos konají ve čtvrtek 24.června v 17.00 v lanovém centru Jungle park v Pisárkách (hned vedle Riviéry).

Vstup do lanového centra je možný ze dvou stran. Areálem SKP Kometa Brno Bauerova 5, kde se nachází zázemí lanového parku, záchody, občerstvení a atrakce či přímo z lesa z přilehlé cyklostezky. Samotné lezecké trasy se nachází v lese naproti areálu SKP Kometa Brno. Mezi lesem a areálem protéká řeka Svratka, spojení mezi těmito místy zajišťují dva lanové přejezdy. Naše skupina se sejde u hřiště SKP Kometa, kde se nachází zázemí. Pak po společném přejezdu Svratky budeme pokračovat vybranou trasou lanového centra.

Předpokládáme, že všichni absolvují "Základní trasu" v ceně 150 Kč. Je jistá naděje, že bude sleva ;-)

Trasu jsou schopni za podpory cvičitelů LYŽÁKU a pracovníků parku absolvovat bez újmy na zdraví všichni absolventi letošních LYŽÁCKÝCH zájezdů.

Závazné přihlášky zašlete Frantovi nejpozději do 21.6.2010. Kdo se neúčastní, je bačkora ;-)

Přečtěte si prosím organizační pokyny JungleParku Brno.


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.