Registrace

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná.

Uživatelské jméno
Heslo
Heslo (kontrola)
E-mail
Kontrola captcha

Podmínky

Vstoupením na tyto internetové stránky vyjadřujete souhlas s níže uvedenými pravidly.
Pokud s nimi nesouhlasíte, tak se neregistrujte.

Proč se registrovat?

 • Získáte přístup k některým údajům a stránkám.
 • Ve fóru máte možnost přidávat témata a zapojit se do diskuze. Můžete přidávat inzeráty do burzy.
 • Pravidelné zasílání informací o novinkách na webu a pořádaných akcích
 • Můžete zasílat ostatním uživatelům a administrátorům vzkazy.

Podmínky užívání těchto internetových stránek

 1. Berete na vědomí, že články uveřejněné na tomto webu mohou obsahovat chyby nejen pravopisné, ale i technické a jiné. V některých článcích vyjadřuje autor svůj pohled na dané a konkrétní téma, článek nemusí být nutně pravdivý.
 2. Berete na vědomí, že kopírování článků a jejich textových či grafických částí, včetně publikace kdekoliv jinde je bez písemného souhlasu autora striktně zakázáno.
 3. Berete na vědomí, že na tomto webu můžete vyjádřit svůj názor v komentářích pod článkem, ve fóru, případně na náš mail. Veškeré příspěvky jsou moderovány, administrátor tohoto webu si nechává možnost kdykoliv příspěvek smazat a to nejen v případě, že se nebude slučovat s pravidly slušného chování, nebo že bude porušovat platný zákon České Republiky.
 4. Berete na vědomí, že administrátor tohoto webu může Váš uživatelský účet kdykoliv, bez předešlého upozornění, bez náhrady smazat a to i bez udání důvodu.
 5. Berete na vědomí, že poskytnutím své emailové adresy v tomto registračním procesu souhlasíte s občasným zasíláním emailových zpráv z toho webu. Emailové zprávy mohou obsahovat informace o novinkách na webu, informace o pořádaných akcích nebo zájezdech, přání k Vánocům či novému roku, apod. Poskytnutí emailové adresy rozhodně nemá za cíl Vás "bombardovat" spamem.

Je zakázáno:

 • používat nevhodná anebo vulgární uživatelská jména
 • zasílat příspěvky nesouvisející s tématem diskuse nebo komentovaného článku
 • propagovat jiné stránky a servery
 • zahlcování diskuse (spam)
 • vulgarita, porušování zákonů ČR

Nedodržení těchto podmínek povede k okamžitému odstranění vašeho účtu a banu IP adresy, případně celého rozsahu IP adres.

Nedostatky

Každý chybujeme, je tedy možné, že se na našem webu přeci jen vyskytuje nějaká chyba. V takovém případě nás prosím kontaktujte, abych chybu mohl opravit. Kontakt najdete v horním menu ("O nás, kontakt").


Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na našich stránkách, s výjimkou tohoto dokumentu, nemá povahu žádného právního úkonu, nebude-li v jednotlivých případech výslovně stanoveno jinak.
 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.