Burza na ZŠ v Modřicích
Tak jako každoročně pořádáme i letos na základní škole v Modřicích "Nákup a prodej zimního sportovního oblečení a vybavení".
Letos se bude konat ve dnech 5.–6.11.2010 v prostorách základní školy v Modřicích na Benešove ulici.
Akce se koná formou převzetí vámi nabízených a oceněných věcí, prodej následuje druhý den. Po skončení prodeje je vyúčtování, kdy z prodaného zboží se odečítá 10% na náklady akce a v poledne jsou prodávajícím vrácené neprodané věci a prodané věci vyúčtovány.
Po zkušenostech z předchozích ročníků víme, že je velká poptávka po lyžích, bruslích, snowboardech. Proto bychom byli rádi, aby se poptávka naplnila velkým výběrem a Vy tak vlastně pohodlně prodali věci, ze kterých vaše děti vyrostly a které zabírají místo ve skříních.
Využijte proto nadcházejících svátečních dnů, vyzkoušejte nejen dětem jejich sportovní vybavení a oblečení a přijďte výhodně prodat a také nakoupit na naši akci "Nákup a prodej".
| Příjem zboží: | 5.11. pátek | 14:00 - 18:00 |
| Prodej: | 6.11. sobota | 09:00 - 11:00 |
| Vyúčtování: | 6.11. sobota | 11:30 - 12:00 |
Srdečně Vás zve za kolektiv organizátorů
Iva Vaculíková
Autor:
PeVal
|
Vydáno: 25.10.2010 9:54
|
Přečteno: 811x
|
Formát pro tisk
Doporučte:
Pošli článek
Uložte si:
Komentáře
Nebyly přidány žádné komentáře.