Kategorie: Zimní akce , Články

Burza na ZŠ v Modřicích

Tak jako každoročně pořádáme i letos na základní škole v Modřicích "Nákup a prodej zimního sportovního oblečení a vybavení".

Letos se bude konat ve dnech 5.–6.11.2010 v prostorách základní školy v Modřicích na Benešove ulici.

Akce se koná formou převzetí vámi nabízených a oceněných věcí, prodej následuje druhý den. Po skončení prodeje je vyúčtování, kdy z prodaného zboží se odečítá 10% na náklady akce a v poledne jsou prodávajícím vrácené neprodané věci a prodané věci vyúčtovány.

Po zkušenostech z předchozích ročníků víme, že je velká poptávka po lyžích, bruslích, snowboardech. Proto bychom byli rádi, aby se poptávka naplnila velkým výběrem a Vy tak vlastně pohodlně prodali věci, ze kterých vaše děti vyrostly a které zabírají místo ve skříních.

Využijte proto nadcházejících svátečních dnů, vyzkoušejte nejen dětem jejich sportovní vybavení a oblečení a přijďte výhodně prodat a také nakoupit na naši akci "Nákup a prodej".

Příjem zboží: 5.11. pátek 14:00 - 18:00
Prodej: 6.11. sobota 09:00 - 11:00
Vyúčtování: 6.11. sobota 11:30 - 12:00

Srdečně Vás zve za kolektiv organizátorů
Iva Vaculíková


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

 


Sponzoří:

logo AIKON draci.net logo AIKON Dalešická přehrada logo Zapra logo h-project logo Trampolíny logo Milord, s.r.o. - Miloslava ORSAVOVÁ

Uvítáme další zájemce o sponzorování našeho oddílu.